Які поломки чекають автомобіль на газі взимку
Опубликованно 21.10.2018 17:18
Власники автомобілів з встановленим газобалонним обладнанням частенько скаржаться на технічні труднощі з настанням холодів.
Експерти заявляють, що сучасне ГБО достатньо захищене від перепадів температури. Проблеми виникають у результаті неправильної експлуатації і помилок в обслуговуванні.
ГБО 2-го покоління
Проблеми виникають із-за того, що в редукторі накопичується конденсат. Взимку він стає більш густим (за маслянистої природи) з-за низької температури і з-за “міського“ стилю їзди на короткі дистанції з довгими зупинками, тому випаровування утруднюється.
На появу конденсату також впливає занадто раннє перемикання в газовий режим. Пам'ятайте правило - чим вище температура, тим менше конденсату. Експлуатація така ж, як і в літній час - з бензину на газ можна перемикатися не раніше, ніж охолодна рідина прогріється до 40 градусів.
Конденсат зливають через спеціальне технологічне отвір. Якщо ви робити це правильно, краще зверніться до фахівців.
ГБО 4-го покоління
ГБО 4-го покоління відрізняється автоматизированностью, тому в штатному режимі проблема конденсату відпадає. Але режим ручного управління в такому ГБО все-таки присутній і якщо зловживати холодним пуском і недостатнім прогріванням редуктора, можуть виникнути ті ж проблеми, як з ГБО 2-го покоління.
Опція зливу конденсату в цій версії відсутня, тому рекомендується вчасно замінювати фільтри парової фази (рекомендуються композитні, не паперові).
Раніше публікувалися ТОП-5 найбільш поширених причин загоряння авто.
Категория: Авто Советы